"Życzliwi w SLO"

„Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii - armii życzliwości”.

- Cleveland Amory

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to doskonały moment do przypomnienia sobie jak wiele w naszych codziennych relacjach znaczą proste ale magiczne słowa: proszę, dziękuję, przepraszam! Jak serdeczny uśmiech na twarzy potrafi wprowadzić ciepłą i miłą atmosferę.
Dzień Życzliwości i Pozdrowień jest świetną okazją do utwierdzenia się w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień. Zacznijmy od jednego dnia - potem przedłużmy na kolejne dni, tygodnie, miesiące....
Podsumowując akcję "Życzliwi w SLO" przygotowaną przez bibliotekę szkolną i Samorząd Uczniowski z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości, chcemy podziękować wszystkim klasom pierwszym za wspólną zabawę.

Zapraszamy do oglądania krótkiego filmiku!

"Życzliwi w SLO" Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Stalowej Woli - YouTube

Więcej życzeń możecie przeczytać na specjalnej tablicy umieszczonej w holu szkoły.