„EKO PLANETA" - Wyniki KONKURSu PLASTYCZNego

            W  kwietniu 2024 r., nauczyciele  bibliotekarze p. Władysława Góral, p. Alina Budkowska wspólnie z  nauczycielami  plastyki p. Barbarą Skrzypek i p. Ewą Konieczny zorganizowały  konkurs  plastyczny  „Eko planeta”.

Konkurs  plastyczny  skierowany  był  do  uczniów  klas  pierwszych  liceum. Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną, zawierającą przekaz- jak dbać o planetę. Pierwszoklasiści mogli  zastosować dowolną technikę plastyczno- techniczną.

Read more: „EKO PLANETA" - Wyniki KONKURSu PLASTYCZNego

Warsztaty edukacyjne - katalog"integro" w bibliotekach uczelnianych

    11 kwietnia 2024 r. nauczyciele bibliotekarze p. Alina Budkowska i p. Władysława Góral we współpracy z nauczycielami: p. Elżbietą Tabor, p. Bogusławem Wołoszynem, p. Dorotą Woś, p. Jolantą Łyczakowską w czytelni szkolnej zorganizowały warsztaty edukacyjne  dla uczniów  klas trzecich. W ramach współpracy z Biblioteką Pedagogiczną, warsztaty przeprowadziła p. Agnieszka Grzybowska w klasach 3A, 3D, 3E.

Read more: Warsztaty edukacyjne - katalog"integro" w bibliotekach uczelnianych

WARSZTATY EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZE Z HISTORII

     Nasz szkoła po raz kolejny włączyła się do obchodów  12 edycji akcji społeczno - edukacyjnej Żonkile upamiętniającej  81. Rocznicę  powstania w getcie warszawskim.

W dniu 17. 04. 2024r.  nauczyciele bibliotekarze p. Władysława Góral i p. Alina Budkowska wspólnie z p. Danutą Rzeszutek i p. Zenonem Fajgerem, przygotowali warsztaty edukacyjno-wychowawcze z historii we współpracy z nauczycielami: p. Jolantą Łyczakowską, p. Katarzyną Felczak i p. Agnieszką Umińską.  W warsztatach uczestniczyło 56 uczniów z klas: 2H i 3A.

Read more: WARSZTATY EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZE Z HISTORII

projekt lingwistyczny - Czytamy w orginale dzieła literatury Światowej

W dniach od 02.01.2024 r. do 04.04.2024 r. realizowany był projekt lingwistyczny „Czytamy w oryginale powieści  w wersji angielskiej i polskiej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

Read more: projekt lingwistyczny - Czytamy w orginale dzieła literatury Światowej

Back to Top