WYNIKI KONKURSU O JANIE PAWLE II

Konkurs o Janie Pawle II  był skierowany do uczniów klas  pierwszych i drugich, z okazji 100. rocznicy urodzin papieża i w związku z ogłoszeniem przez  Sejm  Rzeczypospolitej Polskiej roku 2020, rokiem Świętego Jana Pawła II.  Trwał od 20 kwietnia  do 20 maja  br. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o życiu i działalności papieża Jana Pawła II,  kształcenie umiejętności poszukiwania informacji. Odpowiedzi wpłynęły od 72 uczniów.

W związku uzyskaniem maksymalnej liczby punktów u wielu  uczestników biorących udział w konkursie, zostało przeprowadzono losowanie.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie:

Karolina Kata z klasy 1 A/g

Agata Tabor 1 B

Łucja Pyć  2 D

Nagrody książkowe  i dyplomy zwycięzcy otrzymają po wznowieniu nauki w szkole. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie bibliotecznym.