Co wiem o ADAMIE MICKIEWICZU i jego twórczości ? - wyniki konkursu

W listopadzie obchodziliśmy 165. rocznicę śmierci Adama Mickiewicza (1798 – 1855), polskiego poety romantycznego, dramatopisarza i publicysty, działacza politycznego, autora epopei narodowej Pan Tadeusz.  Nawiązując do  tej rocznicy zaprosiliśmy  Was do udziału w konkursie bibliotecznym sprawdzającym wiedzę o A. Mickiewiczu i jego twórczości. Formularz konkursu składał się z 20 pytań zamkniętych. W konkursie wzięło udział 58 uczniów przesyłając swoje odpowiedzi do 10 grudnia br.

Prawidłowych odpowiedzi udzielili następujący uczniowie:

Nicole Piecyk, 1C,   Amelia Chyła  1C,  Wiktoria Kielarska 2A/G,   Jessica Dul   1C, Mateusz Zmarzły 2 D/G.

Dziękujemy za udział w konkursie, nagrody książkowe  dla zwycięzców zostaną wręczone  po wznowieniu nauki stacjonarnej.