Spektakularny sukces  maturzystów Samorządowego LO

     We wtorek, 5 lipca zostały opublikowane wyniki egzaminu maturalnego 2022, które pozwalają stwierdzić, że  Samorządowe LO, dzięki  wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, właściwym metodom pracy i celującej młodzieży, odniosło kolejny  sukces.  99,5%   absolwentów liceum zdało egzamin i  osiągnęło wysokie, satysfakcjonujące  wyniki na egzaminach (100% matematyka, 100% język angielski i 99,5% język polski). Jest to najwyższy wynik wśród stalowowolskich liceów. Warto nadmienić, że do egzaminu maturalnego w 2022 r. przystąpili, jak co roku, wszyscy uczniowie klas III. 

     Według Dyrektora SLO, pana Marka Czopora, na tak wysoką zdawalność wpłynęło nie tylko solidne przygotowanie do matury, ale przede wszystkim systematyczne podnoszenie poziomu wiedzy uczniów, uwzględniające ich indywidualne zainteresowania, możliwości, talenty i plany na przyszłość. 

I chociaż liczby nie definiują tego, kim jesteśmy i kim będziemy, a nadmierna presja otoczenia często wpływa negatywnie na nasze samopoczucie, to jednak warto pamiętać, że „zdobyte punkty” otwierają naszym absolwentom drzwi na wymarzone uczelnie.  

     Dyrekcja Samorządowego LO gratuluje maturzystom i nauczycielom odniesionego sukcesu. Nauczycielom życzy zasłużonego wypoczynku, a maturzystom świadomych i celnych wyborów studiów. 

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top