Uroczyste pożegnanie absolwentów

W czwartek, 25 kwietnia uczniowie klas czwartych Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego pożegnali szkolne mury. Na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z udziałem dyrekcji szkoły, Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia, przedstawiciela Rady Rodziców, rodziców i nauczycieli. 

 

W oficjalnej części wręczono świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, podziękowania dla laureatów konkursów, nagrody przyznane przez wychowawców, dla uczniów oraz rodziców, którzy brali aktywny udział w życiu klasy i szkoły.

Wyróżnieni i nagrodzeni statuetkami zostali również najlepsi uczniowie – tytuł Najlepszego Absolwenta przyznano Kacprowi Piotrowskiemu z klasy 4C, a Osobowością Roku SLO została Kamila Ćwikła z klasy 4F.

Tego dnia nie brakowało wspaniałych wspomnień, wzruszeń i pozytywnych emocji. 

Część artystyczną pod opieką pani Doroty Witaszek, Anetty Stokłosy i Joanny Siewielec, przygotowały klasy 4G, 3B, 3G, 2A, 2C i 1B.

Na koniec uroczystości nastąpiło symboliczne rozcięcie więzi oraz specjalna muzyczna niespodzianka przygotowana przez absolwentów.

 

Drodzy Maturzyści!

Życzymy Wam jasnego i otwartego umysłu, lekkiego pióra, kreatywnego wykorzystania wiedzy i umiejętności, które nabyliście w szkole, a także wiary w siebie.

POWODZENIA NA MATURZE!

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top