Sukcesy pływaczek SLO
Dnia 24.03. 2026 r. uczennice naszego liceum reprezentowały szkołę w Finale Wojewódzkim z pływania sztafetowego w Mielcu. Dziewczęta wywalczyły Wicemistrzostwo Podkarpacia ( II miejsce w Finale Wojewódzkim) poprawiając czas z półfinałów o 8 sekund.
Indywidualnie Paulina Latawiec zajęła II miejsce w stylu klasycznym.
Skład:
1. Paulina Latawiec 3d
2. Inga Buksa 3I
3. Amelia Paleń 3A
4. Agata Kozak 2E
5. Weronika Agaiby 2A
6. Emilia Olko 3I
7. Martyna Partyka 1B.
Opiekunowie: p. Katarzyna Felczak i p. Andrzej Brzeziński.


