sukces siatkarek slo
Siatkarki Samorządowego LO pewnie wygrały Półfinał Licealiady (2 x po 2:0) i zameldowały się w Wielkim Finale Wojewódzkim! Drugie miejsce (awans do turnieju barażowego) po zaciętym meczu dla dziewczyn z Ropczyc, które w wyrównanym tie-breaku (16-14) pokonały siatkarki z Dębicy. Gratulacje za walkę dla wszystkich uczestników zawodów. Podczas zakończenia dyplomy kapitanom wręczył Dyrektor SLO (były bardzo dobry siatkarz) p. Marek Czopor.

