sukces siatkarek slo

Siatkarki Samorządowego LO pewnie wygrały Półfinał Licealiady (2 x po 2:0) i zameldowały się w Wielkim Finale Wojewódzkim! Drugie miejsce (awans do turnieju barażowego) po zaciętym meczu dla dziewczyn z Ropczyc, które w wyrównanym tie-breaku (16-14) pokonały siatkarki z Dębicy. Gratulacje za walkę dla wszystkich uczestników zawodów. Podczas zakończenia dyplomy kapitanom wręczył Dyrektor SLO (były bardzo dobry siatkarz) p. Marek Czopor.

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top