STUDNIÓWKA SLO 2024

 

13 stycznia odbył się Bal Studniówkowy Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli. Tegoroczni maturzyści w eleganckich strojach i z uśmiechami na twarzy wkroczyli na parkiet  rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim.

Bal zainaugurował pan Dyrektor Marek Czopor, który przemawiał do zgromadzonych  w sali balowej maturzystów, rodziców oraz zaproszonych gości.

 

W tym tak wyjątkowym dla każdego maturzysty balu, nie mogło zabraknąć nauczycieli, rodziców oraz specjalnych gości, wśród których byli Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, który w swoim przemówieniu pogratulował młodzieży a także kadrze SLO wspaniałych wyników edukacyjnych oraz wysokich miejsc w rankingach  przeprowadzanych przez Magazyn „Perspektywy”.

 

Wspaniały bal poprowadzili maturzyści: Kamila Ćwikła z kl. 4F, Mateusz Ziółkowski z kl. 4G, oraz Jakub Bulec, Bartosz Pietrzyk i Kacper Piotrowski z kl. 4C p. Zgodnie z tradycją bal rozpoczęły polonezy wszystkich klas maturalnych. Uczniowie z wielką klasą i zaangażowaniem dali się ponieść krokom prezentując wszystkim zgromadzonym taneczną choreografię. Przed polonezem każda z klas dziękowała swoim wychowawcom za wspólnie spędzone lata oraz trud włożony w wychowanie młodych ludzi. W tym roku opiekunami poszczególnych klas absolwenckich są: kl. 4A - Barbara Małek, kl. 4B - Małgorzata Sudoł, kl. 4C -Dorota Teśniarz, kl. 4D - Małgorzata Olejarczyk, kl. 4E - Dorota Ciozda, kl. 4F - Joanna Figurniak i kl. 4G - Agata Stefaniak.

 

Po części oficjalnej rozpoczęła się szalona zabawa, która trwała do białego rana.

 

Zdjęcia: Marcin Radzimowski, https://nowiny24.pl/studniowka-2024-samorzadowego-liceum-ogolnoksztalcacego-w-stalowej-woli-polonez-czerwone-podwiazki-i-foty-na-sciance-zobaczcie/ar/c5-18233405

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top