Studniówka slo 2020

Bal studniówkowy to bez wątpienia najbardziej oczekiwane wydarzenie podczas nauki w liceum.  To impreza, która wzbudza wiele emocji i ma miejsce tylko raz w życiu. Musi być więc naprawdę niezapomniana.

 

„Są takie noce od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić,

wolno powtarzać „nigdy” i „zawsze”, wolno słowami się upić.

Tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść, okłamać, oszukać,

bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać…”

                                                               Agnieszka Osiecka

 

Taką niezapomnianą imprezą z pewnością był bal studniówkowy Samorządowego LO im. C.K. Norwida w Stalowej Woli, który odbył się w niedzielę 12 stycznia 2020r. o godz. 17:00 w Rezydencji Sosnowej w Janowie Lubelskim.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne oraz rodzice.

Bal tradycyjnie rozpoczęto pięknym polonezem w wykonaniu pani wicedyrektor Moniki Ciołkosz  i pana dyrektora Marka Czopora, a następnie wszystkich ośmiu klas maturalnych z wychowawcami.

Dziewczęta ubrane w wieczorowe kreacje wyglądały zjawiskowo, podobnie jak taneczni partnerzy w eleganckich garniturach. Każda z klas zatańczyła praktycznie inną choreografię.

Następnie głos zabrał pan dyrektor Marek Czopor oraz przedstawiciel rodziców, którzy życzyli uczniom szampańskiej zabawy do białego rana.

Po części oficjalnej, z krótką przerwą na posiłek oraz sesję zdjęciową przyszedł czas na huczną  zabawę - a ta była wyjątkowo udana.

Artykuł nadesłała p. Agnieszka Giec-Rej

 

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top