Warsztaty w Rozwadowskim Domu Kultury "SOKÓŁ"

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych jednodniowych warsztatach pt. „Jak zaprojektować dobry szyld”.
Wydarzenie ma charakter praktyczny – warsztatowy, jest nastawione na wzrost wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania szyldów, przestawienie dobrych praktyk związanych z reklamą w przestrzeni miejskiej.
Warsztaty poprowadzi Grzegorz Kosicki - wizjoner i szkoleniowiec z pasją do grafiki, UX designu oraz nowych technologii i rozwiązań. Jego talent, połączony z oryginalnym spojrzeniem na świat, umożliwia mu kreowanie
innowacyjnych projektów, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także doskonale spełniają potrzeby użytkowników.
Na szkoleniu obecni będą także Karolina Rząsa - mistrzyni sztuki wizualnej, łączy w sobie talent grafika komputerowego i pasję do produkcji multimedialnej oraz Nikodem "Pikczers" Wróbel, arcykapitan w krainie wizualnej narracji, zawodowo i z serca reżyser i scenarzysta.
Szkolenie zakończone będzie konkursem związanym z tematyką zajęć, a dla najlepszych uczestników przewidziane są NAGRODY!
⯑ Termin: 24.02.2024 r.
⏰ Godzina: 09:00-15:30
⯑ Miejsce: Centrum Aktywności Seniora, ul. Aleje Jana Pawła II 10,
37-450 Stalowa Wola
Skontaktuj się z nami:
●Mailowo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
●Telefonicznie: 884-386-556
Zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu!
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej https://rdksokol.pl/.../warsztaty-jak-zaprojektowac-dobry... i przesłanie go skanem na adres mailowy:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Oryginały będą zbierane przez trenera podczas warsztatów.
Wydarzenie organizowane jest przez Rozwadowski Dom Kultury "Sokół" w Stalowej Woli i firmę Inventum Sp. z o. o. w ramach projektu pt.: “MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA- Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli” współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowanego 2014-2021oraz Budżetu Państwa.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WARSZTATY JAK ZAPROJEKTOWAĆ ? DOBRY SZYLD WEŻ UDZIAŁ ROZWIJAJ BEZPŁATNIE SWOJE KOMPETENCJE! REKRUTACJA TRWA! 884-386-556 magdalena.kitynska@inventum-globa.pl 24 LUTY 900-1530 900- STALOWA WOLA KONKURS z NAGRODAMI ANALIZASWOTTWOJEJFIRMY! SWOT TWOJEJ ANALIZA Celem warsztatów jest przedstawienie uczestników w temat ktowania ORGANIZATOR: MIEJSKIDOMKULTURY N INVENTUMSP.ZO.C A inventum SPARK”
 
 
 
img class="x16dsc37" src="data:;base64," width="18" height="18" />
DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top