POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV.

Podczas wzruszającej uroczystości, przygotowanej przez młodszych kolegów pod kierunkiem pani Małgorzaty Buławy, pani Celiny Zarzyckiej oraz pani Marzeny Szaramy, tegoroczni abiturienci odebrali świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy oraz nagrody.

Były także łzy i podziękowania dla wychowawców, oraz nagrody, między innymi dla najlepszego absolwenta, którą otrzymał Maksymilian Drabik oraz coroczna nagroda Osobowość Roku, która przypadła Pawłowi Wołkowi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim czwartoklasistom – mamy nadzieję, że czas spędzony w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym został przez Was dobrze zapamiętany — aż do ostatniej chwili.

Życzymy Wam powodzenia na egzaminach maturalnych oraz samych pomyślności na nowej ścieżce życia!

 

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top