poczet sztandarowy naszej szkoły w miejskich obchodach 86. rocznicy zbrodni katyńskiej

 
Z okazji 86. rocznicy Zbrodni Katyńskiej uczniowie reprezentujący poczet sztandarowy naszej szkoły wzięli udział w wydarzeniach poświęconych upamiętnieniu tych tragicznych chwil w historii. Udział młodzieży w poczcie sztandarowym był nie tylko formą oddania hołdu poległym, lecz także świadectwem ich dojrzałej postawy i poczucia odpowiedzialności. Takie wydarzenia pokazują, jak wielkie znaczenie mają pamięć o przeszłości, kultywowanie tradycji oraz patriotyzm.
 
DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top