"SZTUKMISTRZ WIELOKROTNY" - WYNIKI KONKURSU BIBLIOTECZNEGO

W internetowym konkursie bibliotecznym "Sztukmistrz wielokrotny" wzięło udział 22 uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było zainteresowanie się osobowością i dorobkiem Patrona naszej szkoły. Konkurs został przeprowadzony w ramach corocznej akcji czytania poezji C.K. Norwida, przez szkoły noszące imię tego poety.

Uczestnicy mieli za zadanie wskazanie z jakiego wiersza C. K. Norwida pochodzi cytowany fragment.  W związku uzyskaniem maksymalnej liczby punktów u wielu  uczestników biorących udział w konkursie, zostało przeprowadzono losowanie.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie:

Karolina Proszowska 1E/G

Agata Słomiana 1G/G

Kacper Startek 1 G

Nagrody książkowe i dyplomy zwycięzcy otrzymają po wznowieniu nauki w szkole. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie.