BEZPIECZNE WAKACJE

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez Was czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, komputera ... Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, nie zapominając jednak o swoim bezpieczeństwie  w trakcie wakacji. Dlatego też zapoznajcie się z prezentacją, która pokazuje różne aspekty bezpieczeństwa w trakcie wakacji: nad wodą, w lesie czy na rowerze, do których powinniście się stosować.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 2020/2021.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim za współpracę!

OBEJRZYJ PREZENTACJĘ NA TEMAT BEZPIECZNYCH WAKACJI [PDF]