LUBELSKI SALON MATURZYSTÓW

     Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, Salon Maturzystów powrócił w tradycyjnej, stacjonarnej formule, ułatwiającej licealistom wybór uczelni i kierunku studiów.

     19 września,  w głównym gmachu KUL-u , uczniowie klas 4A, 4C,4D, 4E wzięli udział w  16.   edycji Lubelskiego Salonu Maturzystów organizowanego przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. W tym dniu uczelnie wyższe,  głównie z Warszawy, Krakowa, Rzeszowa i Lublina, zaprezentowały swoje oferty edukacyjne i  szczegółowe wymogi rekrutacji na rok akademicki 2023/2024.

     Obok strefy wystawienniczej, dla młodego audytorium zostały przygotowane spotkania z   ekspertami OKE, w czasie których omawiano prezentację: „Wszystko o maturze 2023 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych” i odpowiadano  na pytania zarówno maturzystów, jak i nauczycieli.  Nie zabrakło poradnictwa zawodowego i inspirujących spotkań dla osób wybierających uczelnie.

     Wszyscy uczestnicy Salonu odebrali od „Perspektyw” Informator dla Maturzystów 2023,  który na  pewno   pomoże kandydatom w wyborze kierunku studiów.  

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top