konkurs Space Mission Challenge II
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Space Mission Challenge II. Dwa zespoły z klasy 3H w składzie:
,,Veritate": Amelia Nagórna, Paulina Bułdak oraz Wiktoria Torba;
,,KASJOPEJA": Karolina Jakubik, Natalia Telega, Aleksandra Chachura oraz Tomasz Cichoń
zmierzyły się z testem wiedzy. Następnym krokiem było rozwiązanie kosmicznego problemu. Do finałowego etapu zakwalifikował się zespół KASJOPEJA, który przystąpił do obrony projektu podczas wycieczki w Bieszczadach. Uczniowie zajęli 3. miejsce w Polsce, a 24.05. odebrali nagrody podczas SpaceShield Hack w Stalowej Woli.

