konkurs Space Mission Challenge II

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Space Mission Challenge II. Dwa zespoły z klasy 3H w składzie: 

,,Veritate": Amelia Nagórna, Paulina Bułdak oraz Wiktoria Torba;

,,KASJOPEJA": Karolina Jakubik, Natalia Telega, Aleksandra Chachura oraz Tomasz Cichoń 

zmierzyły się z testem wiedzy. Następnym krokiem było rozwiązanie kosmicznego problemu. Do finałowego etapu zakwalifikował się zespół KASJOPEJA, który przystąpił do obrony projektu podczas wycieczki w Bieszczadach. Uczniowie zajęli 3. miejsce w Polsce, a 24.05. odebrali nagrody podczas SpaceShield Hack w Stalowej Woli.

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top