I GALA SZLACHETNEJ PACZKI REJONU STALOWA WOLA

Dnia 17 lutego 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się I Gala Szlachetnej Paczki rejonuStalowa Wola. W trakcie uroczystego spotkania podsumowującego inicjatywę – podziękowano darczyńcom, sponsorom i wolontariuszom niosącym bezinteresowną pomoc najbardziej potrzebującym.

 

Szlachetna Paczka rejonu Stalowa Wola została „rozpakowana” po raz pierwszy w roku 2010, a społeczność Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego rozwija „pasję pomagania” od 2013 roku, czynnie angażując się w przygotowanie zbiórki charytatywnej.

W trakcie sobotniej gali liderka przedsięwzięcia zorganizowanego na terenie naszego miasta – p. Aneta Sierant - wręczyła symboliczną statuetkę opiekunom SU Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego- p.  Monice Sawie – Kołodziejczyk oraz p.  Agnieszce Umińskiej.  Była to forma wdzięczności za przeprowadzenie akcji Szlachetna Paczka przez uczniów i nauczycieli naszego liceum.

Jeszcze raz pragniemy podziękować całej społeczności SLO za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu przedświątecznej inicjatywy charytatywnej w dniach 5 – 6 grudnia 2023 r. Kolejny raz udowodniliście, że „Każdy ma coś, co może dać innym”  - swój talent, czas, otwarte serce…

 

 

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top