GRAMY DLA KASI

W dniach 1-2 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbył się Piknik Charytatywny, którego głównym celem było wsparcie emocjonalne i finansowe dla naszej uczennicy Kasi z kl. 1B, która obecnie walczy z ostrą białaczka szpikową w szpitalu.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. Można było kupić sobie różne słodkości pieczone przez uczniów i nauczycieli, zjeść mini hamburgerki czy pierożki z sosem czosnkowym. Pierwszy raz na naszym parking palił się grill, na którym piekły sie kiełbaski, które również można było sobie kupić. Klasa 1e przygotowała wybór różnych napojów od kawy po smakowe oranżady. Hitem była też wata cukrowa robiona przez tatę jednej z naszych uczennic.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także kiermasz książek i rękodzieła przyniesionych i wykonanych własnoręcznie przez uczniów. Również stanowisko naszych młodych twórców OPUS było chętnie odwiedzane. Sprzedawane były też sadzonki kwiatków przygotowane przez jedną z mam.

No i hit... występ zespołu na schodach szkoły...już stał się legendą... Zespół złożony był z muzyków i wokalistów, którzy przez dwa tygodnie zdołali przygotować dla wszystkich wiele utworów....brawo.....

W przerwach koncertu odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami i nauczycielami, który wywołał wiele emocji. W bramce nauczycieli stanął sam Pan Dyrektor.

Jeszcze była fotobudka ... i malowanie karykatur...

Na koniec pikniku udało się nam połączyć z Kasią i wykonać dla niej na żywo przez wszystkich zgromadzonych piosenkę "Ramie w Ramię". Wzruszeń nie było końca. Uczniowie i nauczyciele na sam koniec wspólnie bardzo spontanicznie zatańczyli belgijkę i to było piękne uwięczenie całego dnia.

Piknik był cudownym wydarzeniem, które było nam wszystkim potrzebne a szczególnie Kasi, ponieważ naładowany był pozytywną energią i nadzieją, że trudny czas kiedyś też się kończy.

Słowo "Dziękuję"- kierujemy do każdego, który sprawił, że ten dzień był wyjątkowy.

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top