"anioły w piżamach 2023"

08.11.2023 r. odbyła się w naszej szkole, już po raz trzeci, akcja ANIOŁY W PIŻAMACH. Jej celem jest okazanie wyrazu empatii i solidarności z dziećmi chorymi onkologicznie, których codzienność to przebywanie w piżamach na szpitalnych oddziałach. Mając świadomość, z jakimi kosztami wiąże się leczenie, po raz kolejny chcemy wesprzeć fundację "Gdy liczy się czas", założoną przez rodziców chorych dzieci. Z tego powodu zorganizowaliśmy kiermasz rękodzieła i pyszności...

W dniu akcji uczniowie i nauczyciele przebrali się w piżamy, co zostało upamiętnione „na ściance”, przygotowanej przez sekcję artystyczną SU, przynieśli upieczone cynamonki, jagodzianki, ciasta, ciasteczka albo je kupili, a także przygotowali, podziwiali i kupowali dzieła uzdolnionych artystycznie, którzy swój talent zamknęli w wydzierganych maskotkach, namalowanych, czy „zdecoupage’owanych” zakładkach, aniołkach.

Kolejny raz społeczność SLO zjednoczyła się we wspólnym działaniu, kolejny raz, wszyscy razem połączyliśmy się w czynieniu dobra dla innych. Na głównym korytarzu, przy aromacie kakao z cynamonem, fruwały anioły w piżamach.

Bardzo dziękujemy za wszelkie zaangażowanie i pomoc.

Anna Pamuła-Kaczmarczyk i Uczniowie SLO

 

DO WAKACJI ZOSTAŁO
 
DNI
 
Godzin
 
Minut
 
Sekund
  • foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto4.jpg
  • konkurs.jpg
Back to Top